سوالات متداول

پي سي ماکس مخفف چيه ؟

پي سي ماکس مخفف پي سي ماکزيموم هارد وير , يا به انگليسي : PC Maximum Hardware , مي باشد.

 

پي سي ماکس يا PCMAXHW کارش چي هست ؟

پي سي ماکس عرضه کننده و پخش کننده تجهيزات صوتي و لوازم جانبي مربوط در کشور هست.

 

فروشگاه شما در چه شهريه ؟

بندرعباس

 

فروشگاه پي سي ماکس شو روم هم هست ؟

فعاليت ما در حال حاضر فقط انلاين است. اما در صورت هماهنگي قبلي در زمان هاي مشخصي امکان مراجعه حضوري و تست تجهيزات صوتي مقدور است.

 

چطور ميتونيم کالايي که در انبارتون هست حضوري بخريم ؟

تمامي سفارشات تحويل فوري در انبار پي سي ماکس به صورت رايگان در سراسر شهر بندرعباس در محل تحويل داده ميشود و ميتوانيد مبلغ را حضورا با فروشگاه موقع دريافت کالا تسويه حساب نماييد.

 

خب اونايي که بندرعباس نيستن چطور بايد خريد کنن ؟ و چطور کالا به دستم ميرسه ؟

با ساخت نام کاربري در وب سايت و وارد کردن مشخصات محل سکونت ميتوانيد به صورت انلاين خريد خود را انجام دهيد. کالا توسط يکي از روش هاي ارسال بر اساس حجم و وزن که شامل : پست پيشتاز و تيپاکس ميباشد براي خريداران ارسال ميشود.

 

اجناس فروشگاه شما از بازار داخلي تامين ميشه ؟

خير , پي سي ماکس در حال حاضر پخش کننده مستقيم برند هاي مطرح در کشور است و ساير اجناس ليست شده در وب سايت توسط پي سي ماکس از تامين کننده و پخش کننده هاي رسمي برندها در مناطق مختلف تهيه ميشوند و تمام پروسه واردات و فروش کالا نيز توسط ما انجام ميشود در نتيجه هيچ واسطه اي در اين ميان وجود ندارد.

 

اجناس گارانتي هم دارن ؟

بله , البته. دسته بسياري از اجناس موجود در فروشگاه داراي 1 سال گارانتي هستند و پي سي ماکس به دليل فعاليت مستقيم با اکثر توليد کننده هاي مطرح و پخش کننده هاي در هر منطقه بهترين تجربه گارانتي ممکن در کشور را براي خريداران فراهم ميکند.

 

اگر کالايي خريديم و بعد از مدتي خراب شد چطور ميشه براي گارانتي اقدام کرد ؟ ايا گارانتي هزينه اي هم داره ؟

پس از خريد کالا توسط کاربر تاريخ اتمام گارانتي در پروفايل خريدار ثبت خواهد شد و در صورت بروز هرگونه مشکل تا قبل از پايان گارانتي کالا بدون هيچ هزينه اي با نمونه مشابه تعويض خواهد شد و اگر کالا مشابه تحت گارانتي توسط توليد کننده به اتمام رسيده و يا ديگر توليد نخواهد شد به صورت توافقي و با تصميم پي سي ماکس با نمونه مشابه جايگزين خواهد شد و اختلاف هزينه يا به خريدار پرداخت و يا دريافت ميشود.

 

اجناس مهلت تست هم دارن ؟

اگر مهلت تست به معناي تضمين عملکرد سالم کالا در مدت زمان تحت گارانتي است در اين شرايط بله, ما 365 روز معادل 1 سال گارانتي , مهلت تست را فراهم ميکنيم.

 

مهلت تست به منظور اينه که اگر از کالا به دستمون رسيد استفاده کرديم و به هر دليلي خوشمون نيومد ميتونيد با يکي ديگه تعويض کنيم ؟

خير

 

اگر کالا خريديم از روز اول که به دستم رسيد خراب بود چي ميشه ؟

بعد از عودت کالا به پي سي ماکس در صورت موجود بودن به صورت تحويل فوري در انبار ما کالا با نمونه اکبند تعويض خواهد شد.

 

ايا شما مشاوره خريد هم ميديد ؟ از چه طريقي ؟

بله البته. ما در پي سي ماکس تجربه و مهارت بسيار زيادي در زمينه تجهيزات صوتي داريم و بر اساس کسب تجربه و کار و با تجهيزات متفاوت در هر کلاس قيمتي ميتوانيم دقيق ترين مشاوره ممکن در کشور را براي مشتريان فراهم کنيم.

 

چرا مثلا برند بيتس يا Beats در فروگاهتون نداريد ؟

هدف ارائه اجناس متفاوت در پي سي ماکس در مرحله اول ميزان عملکرد خوب و عالي , کيفيت ساخت خوب , به همراه قيمت مناسب ميباشد به دليل اينکه برند هاي زيادي در دنياي صوتي وجود دارند که چند برابر ارزش واقعي قيمت گذاري شده اند همانند برند Beats که صرفا برند تبليغاتي و فاقد عملکرد مناسب و يا قيمت معقولي است.

 

سايت شما رو ديدم و مقايسه کردم با سايت هاي همسايه قيمت هاي شما با اختلاف پايينتره , دليل خاصي داره ؟

همانطور که در قبل هم توضيح داده شد پي سي ماکس يا به صورت مستقيم اجناس را در کشور عرضه و ميفروشد و يا با پخش کننده هاي مرتبط در هر منطقه به صورت مستقيم و بدون واسطه در ارتباط است و تمام پردازش تهيه کالا , انجام پروسه واردات به کشور و فروش تماما توسط ما انجام ميشود و در نتيجه سعي بر اين شده قيمت گذاري ها تا حد امکان کاملا مناسب قرار گيرد که در مقايسه با ساير فروشگاه ها قيمت پي سي ماکس پايينتر است.

 

حالا اين قيمت پايين باعث ميشه جنس بدون گارانتي باشه يا اصل نباشه ؟
خير, اجناس بسيار زيادي در پي سي ماکس داراي 1 سال گارانتي و يا بيشتر ميباشد و سياسيت قيمت گذاري ها هيچ ارتباطي به اين موضوع ندارد. , خير, اصالت تمامي اجناس فروخته شده توسط پي سي ماکس به صورت مادام العمر 100% تضمين ميشود.

 

این بخش اخیرا در وب سایت راه اندازی شده است و با گذشت زمان کاملتر خواهد شد.