شرایط و ضوابط گارانتی

ما در پی سی ماکس روابط قدرتمند و نزدیکی با اکثر تولید کننده های مطرح دنیا در زمینه تجهیزات صوتی داریم. تجهیزات بسیاری در پی سی ماکس از برند های مطرح با گارانتی و خدمات پس از فروش با قابلیت تایید از سوی تولید کننده های برند و پخش کننده های منطقه هر برند را دارند و از این رو بهترین تجربه گارانتی ممکن را برای هر محصول میتوانیم فراهم کنیم

.

بر خلاف فعالیت سایر فروشگاه و شرکت های درون کشور , ما فعالیت کاملا متفاوتی را دنبال میکنیم از این جهت میتوانیم تجهیزات بیشتر و متنوع تری را از تولید کننده ها و پخش کننده های در سراسر دنیا تهیه کنیم و البته شرط اول این موضوع دریافت خدمات در رابط با گارانتی و تضمین شده از سوی تولید کننده و یا پخش کننده های مربوط برای دسته بیشتری از برند ها است.

 

خدمات ارائه شده گارانتی توسط پی سی ماکس در حال حاضر برای برند های که در زیر به انها اشاره شده فعال و تمامی اجناس دارای 1 سال گارانتی تعویض هستند مگر با اطلاع قبلی کالای مد نظر خریدار فاقد گارانتی و یا گارانتی تعمیر قطعات باشد.

در برخی موارد در برند های ذیل ممکن است مدل های به خصوصی از سایر تامین کننده قابل تایید پی سی ماکس و با شرایط فاقد گارانتی و فقط با مهلت تست فروخته شوند و این موضوع را میتوانید برای مدل های مد نظر قبل از خرید از پی سی ماکس استعلام نمایید.

 

شرایط گارانتی پی سی ماکس :

در گذشته کالاهای تحت گارانتی پی سی ماکس به همراه کارت گارانتی عرضه می شدند. اما اخیرا سیستم گارانتی به طور کل تغییر پیدا کرده و مشخصات کالای خریداری و گارانتی محصول در پروفایل هر کاربر ثبت میگردد و در صورت بروز هر مشکلی به راحتی قاببل ردیابی میباشد. از این رو اگر در هر زمانی کاربری که کالای تحت گارانتی پی سی ماکس را در اختیار دارد و قصد فروش و یا انتقال ان را به شخص دیگری را دارد باید توسط پی سی ماکس انتقال گارانتی را انجام دهد در غیر این صورت گارانتی محصول در اینده توسط شخص دیگری معتبر نمیباشد دلیل این تصمیم توسط پی سی ماکس این است که این شرایط سیستم امن تری جهت گارانتی را به مشتریان گرامی ارائه میدهد

مدت زمان گارانتی محصولات در حال حاضر 12 ماه میباشد.

تمامی کالاهای تحت گارانتی هنگام ارسال به پی سی ماکس باید دارای جعبه و متعلقات و فاکتور اینترنتی محصول به ایمیل مشتری باشند.

اطلاعات مربوط به گارانتی اجناس در صورت نبود شخص خریدار اصلی باید از قبل به پی سی ماکس اطلاع داده تا در دیتا بیس ثبت و انتقال گارانتی انجام شود.

گارانتی ارائه شده توسط پی سی ماکس برای اکثریت برندهای مطرح قابل تایید از سوی تولید کننده برند و یا پخش کننده های رسمی در هر منطقه است.

گارانتی ارائه داده شده برای اکثریت اجناس به صورت تعویض میباشد و بعد از تشخیص و تایید کارشناسان و همینطور بررسی ابلاغیه شرایط گارانتی ارائه داده شده تولید کننده برند در ایران توسط پی سی ماکس انجام میشود. و اگر محصول جز خدمات گارانتی تعمیر قرار گیرد تمامی این خدمات با همکاری پی سی ماکس و تولید کننده محصول در زمان توافقی انجام میشود و کالا جهت تعمیر برای تولید کننده برند بدون هیچ هزینه اضافه ای در مدت زمان گارانتی ارسال میشود و مسئولیت و هزینه های جانبی تماما به عهده پی سی ماکس میباشد.

لوازم جانبی محصولات تحت گارانتی قرار نمیگیرند. ( همانند ایرتیپ ایرفون , کابل های تبدیل , کیف یا کیس نگه دارنده و لوازم مشابه… )

پی سی ماکس اولین ارائه دهنده گارانتی در ایران است که سلامت کابل های ایرفون و یا هدفون ها را در طول مدت زمان 12 ماه تضمین میکند , در صورتی که هیچ اثاری از کشیدگی کابل ها , پیچیده شده , پاره شدن , اثر پارگی , عدم قرار گیری در شرایط محیطی خیلی سرد و یا خیلی گرم که باعث به جا ماندن اثر فیزیکی روی کابل شوند , نباشد در صورت مدت زمان گارانتی تعویض میکند.

در صورت بروز مشکل کارخانه ای برای محصولات عرضه شده جدید از روز اول این دسته از اجناس بعد از انجام بررسی های لازم با تولید کننده های برند بعد از تایید, تعویض و یا تعمیر خواهند شد, در صورت بروز وجود مشکل مشابه حتی در دستگاه جدید فقط خدمات تعمیر به ان امکان پذیر است.

هر دستگاه در طول مدت زمان گارانتی فقط یک بار قابلیت تعویض با نمونه نو را شامل میباشد و در صورت بروز مشکل در مدت زمان باقی مانده کالای تعویض و یا تعمیر شده جدید فقط خدمات تعمیر مربوط انجام میشود مگر در شرایط خاص از سوی تولید کننده به تعویض دستگاه بینجامد.

 

گارانتی محصولات در شرایط ذیل قابل اجرا نیست و باطل میشود :

  • صدمات و ضایعات ناشی از ضربه ، سقوط ، حمل و نقل نا مناسب , تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی ، قرار گرفتن در محیطی با حرارت و گرمای زیاد و یا سرمای زیاد خارج از دمای عملکرد پیشنهادی تولید کننده ، قرار گیری در محل گرد و غبار شدید ، نوسانات برق ، رعد و برق و حوادث طبیعی

استفاده نا صحیح از دستگاه و لوازم جانبی همراه یا مواردی خارج از سازگاری و استانداردهای تعیین شده برای دستگاه یا عمل نکردن به نکات ذکر شده در دفترچه راهنمای دستگاه

دست کاری کردن کالا به هر نوعی نرم افزاری و یا سخت افزاری , فیزیکی به نوعی که خارج از استاندارد های تایین شده و برای دستگاه تعریف نشده باشد.

اپدیت فریمور تجهیزاتی همانند دیجیتال انالوگ کانورتر ها و یا تجهیزات سخت افزاری که نیاز به اپدیت فریمور دارند باید با هماهنگی قبلی با پی سی ماکس و تحت راهنمایی صحیح انجام شوند در غیر این صورت در صورت بروز هرگونه ناهماهنگی و مشکل در عملکرد دستگاه ممکن است به باطل شدن گارانتی سرانجامد و تعمیر دستگاه به صورت توافقی و بستگی به مشکل به وجود امده ممکن است به طور کل مقدور نباشد و یا با پرداخت هزینه ای یا حتی رایگان توسط پی سی ماکس انجام شود.

لیست برند های دارای 1 سال گارانتی تعویض و یا تعمیر به شرح ذیل میباشد و قطعا در اینده برندهای بیشتری به این لیست اضافه میشوند. :

در نظر داشته باشید در شرایط خاصی ممکن است تمامی محصولات یک برند شامل گارانتی نباشند که این دسته از محصولات معمولا همراه با 7 روز مهلت تست و سلامت محصول همراه هستند. لازم به ذکر است جهت اطلاع دقیق از مدل محصول از برند مد نظر و گارانتی حتما قبل از خرید از پی سی ماکس استعلام نمایید.

 

AudioQuest

Audio-Technica

AudioEngine

AudioQuest

Astell & Kern

AKG

Audeze

Bose

Chord Electronics

Emotiva Audio

Fiio

Focal

Grado

HiFiMAN

IFI Audio

iBasso Audio

Linum

Mee Audio

MrSpeakers

Oppo

Pro-Ject

Sony

Shanling

Sennheiser

Shure

Ultimate Ears

V-Moda

Woo Audio

Westone

WyWires

 

 

تمامی حقوق مربوط به گارانتی متعلق به پی سی ماکس هاردور میباشد و در هر زمانی بدون اطلاع قبلی ممکن است تغییر پیدا کند