درباره ما

فروشگاه اینترنتی ” پی سی ماکس PCMAXHW ” با اهداف بلند پروازانه و ارائه خدمات کاملا متفاوت با تمامی فروشگاه های درون کشور در سال 93 احداث شد. یکی از مهم ترین اهداف از ایجاد پلتفرم پی سی ماکس ارائه خدمات , سرویس , و کالاهایی کاملا متفاوت از تمامی فروشگاه های اینترنتی داخل کشور میباشد , از این رو با توجه به تجربه فراوان در زمینه ارتباط و تجارت بین الملل بیش از 15 سال تجربه در مناطق خاورمیانه و اسیا, پی سی ماکس تنها فروشگاه اینرتنتی درون کشور ایران میباشد که سرویس و خدمات و کالاهایی کاملا کمیاب و خاص را در اختیار علاقه مندان به تکنولوژی و الکترونیک ارائه میدهد.

پی سی ماکس رابطه نزدیک با تولید کننده های برند ها و همینطور پخش کننده های و عوامل فروش موجود در منطقه را دارد از این جهت هدف ما ارائه بالاترین کیفیت ممکن در زمینه عرضه تجهیزات خاص و همینطور خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات میباشد , و همینطور مهم ترین فراهم کردن ایجاد تجربه خریدی دلپذیر برای مشتریان گرامی میباشد.

پی سی ماکس یک وب سایت خرید اینترنتی نیست , بلکه ما با دانش و پشتوانه قدرتمند در زمینه الکترونیک , کامپیوتر و صدا یک رابط با تجربه و مطمئن و قدرتمند ما بین تولید کنندگان برند های مطرح , نمایندگان , و یا پخش کننده های هر برند در منطقه خاورمیانه و اسیا , اروپا , امریکا با کاربران درون کشور ایران میباشیم و از این رو با وجود تجربه فراوان در زمینه تجارت بین الملل ما خدمات کاملا بی نظیر و کالاهای کاملا نایابی را برای علاقه مندان در کشور عرضه میکنیم که شما عزیران نمونه این خدمات و سرویس هایی همچون ارائه سرویس خدمات گارانتی اصلی و رسمی برند ها در ایران و عرضه کالاهای کاملا نایاب را در هیچ مکانی در ایران یافت نمیکنید و حدود 6 سال فعالیت قدرتمند ما در قالب وب سایت اینترنتی گواه این موضوع میباشد.

 

 

فروشگاه اینترنتی پی سی ماکس

صاحب امتیاز : رسول آشوری زاده
تلفن ثابت دفتر شهر بندرعباس

تلفن همراه

076-91015006

09368268100

پست الکترونیکی :  pcmaxhw@gmail.com

 

تمامی کالاهای دارای قیمت = موجود در انبار , اماده تحویل فوری + ارسال رایگان به سراسر کشور می باشند. مشتری گرامی هیچگونه نیازی به انجام هماهنگی جهت بررسی قیمت و موجودی کالاها قبل از نهایی کردن خرید خود ندارید. بازه زمانی تحویل تمامی کالاهای دارای قیمت به سراسر کشور از جمله تهران و سایر شهر ها 2 الی 3 روز کاری می باشد. دریافت کالا سپس پرداخت در محل فقط در شهر بندرعباس
toggle