سوالات متداول

نکات و سوالات مرتبط با معرفی و فعالیت کلی فروشگاه

 

پی سی ماکس یا PCMAXHW به چه معنا است ؟

پی سی ماکس , پی سی مکس , و در انگلیسی ” PCMAXHW ” مخفف PC MAXIMUM HARDWARE میباشد.

 

ایا فروشگاه شما مجوز فعالیت اینرتنتی را دارد ؟
بله فروشگاه دارای ” نماد 2 ستاره اعتماد الکترونیک ” از سازمان مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و صنایع و معادن میباشد.

 

مقر فعالیت فروشگاه شما در چه شهری میباشد و ایا نماینده فروشی هم در شهر های دیگری دارید ؟
پی سی ماکس به صورت فعالیت ” فقط اینترنتی ” در استان هرمزگان , شهر بندرعباس واقع و فعال میباشد و هیچ گونه نماینده فروشی در سایر شهر ها ندارد.

 

از چه زمانی فروشگاه شما به صورت انلاین شروع به فروش کالا کرد ؟
فروشگاه اینترنتی پی سی ماکس از تابستان سال 1393 یا ماه August سال 2014 فعالیت خود را به صورت فروش انلاین کالاهای خاص , و نایاب در ایران اغاز کرد.

 

آیا جهت تهیه کالایی وخرید از وبسایت نیاز به ثبت نام میباشد ؟
بله و خیر

بله , جهت تهیه تمامی اجناس ثبت شده در وب سایت میبایست با اطلاعات صحیح ثبت نام کرد و خرید خود را انجام دهید ضروری بودن ثبت نام هنگام خرید با این دلیل میباشد زیرا اطلاعات مربوط به گارانتی کالاها و خدمات پس از فروش در دیتا بیس ما ثبت شود تا در اینده بتوانیم اطلاعات را بازیابی و در صورت نیاز به ارائه خدمات از ان استفاده کنیم.

خیر , کالاهای زیادی در دسترس ما هستند که در وب سایت قرار نگرفته اند از این جهت در صورت تهیه کالای به خصوصی که مرتبط به فعالیت فروشگاه میباشد اما در وب سایت قرار ندارد میتوانید از یکی از راه های ارتباطی از جمله , تلفن , پیام کوتاه ( SMS ) و پشتیبانی انلاین فروشگاه در تلگرام با ما در ارتباط باشید و خرید خود را به صورت سفارشی انجام دهید.

 

ایا فروشگاه شما امکانات پرداخت در محل در شهر محل اقامتم مثلا تهران را ارائه میدهد ؟
بله و خیر

خیر , متاسفانه زیر ساخت انجام این کار توسط شرکت های حمل و نقل در ایران انجام نشده است و تنها راه تهیه کالا توسط شما و پرداخت ان درب منزل از طریق فروشگاه هایی است که کالای مد نظر شما را در شهر محل سکونت شما موجود و اماده عرضه داشته باشند.

بله , تمامی ساکنین شهر بندرعباس و یا افرادی که اشنایی در محدوده شهری بندرعباس داشته باشند میتوانند با هماهنگی قبلی تمامی کالاهای موجود در انبار فروشگاه با تحویل فوری را کاملا رایگان بدون پرداخت هیچ هزینه ای در محدوده شهر بندرعباس پس از روئیت و بازرسی کالا و تایید ان مبلغ را پس از دریافت کالا حضورا پرداخت نمایند.

نکات و سوالات مرتبط با ارسال کالاها

نحوه ارسال و دریافت کالا برای شهرستان ها به چه صورت میباشد ؟
تمامی اجناس قرار گرفته در فروشگاه اینترنتی با ارسال تمام رایگان توسط پست پیشتاز برای خریداران ارسال میشود.

 

ایا میتوانیم روش ارسالی غیر از پست پیشتاز را انتخاب کنیم ؟
با توجه به تجربه طولانی مدت فعالیت ما با شرکت پست و با انجام بسته بندی مقاوم و مطمئن میتوانیم تضمین دهیم ایمن ترین روش ارسال در ایران توسط شرکت پست و پست پیشتاز میباشد.

اما در صورت تقاظا خریدار کالا مبنی بر ارسال روشی غیر از ” پست پیشتاز ” درخواست خریدار را بررسی میکنیم و در صورت تایید و زمان انجام هزینه ارسال را مجزا دریافت میکنیم و یا به عبارتی تمامی روش های ارسال به درخواست کاربر غیر از روش پیش فرض فروشگاه رایگان نیست و هزینه های مربوط قبل از ارسال کالا دریافت خواهد شد.

نکات و سوالات مرتبط ” منابع پی سی ماکس ” با ” ماهیت کالاها ” و توضیحات مربوط ” اورجینال ” اصلی “

 

 

چرا کالاهای زیادی در فروشگاه شما وجود دارد اما در هیچ یک از فروشگاه های داخل ایران یافت نمیشود ؟
هدف از ایجاد فروشگاه اینترنتی پی سی ماکس تهیه و عرضه اجناسی بوده و خواهد بود که در ایران توسط شرکت و یا مجموعه و یا اشخاصی تا به حال اقدام به واردات ان نشده است از این جهت تمام هدف ما ارائه اجناس خاص , نایاب , کمیاب , و ویژه در کشور میباشد. از این جهت ما به صورت کاملا مستقل و بدون ارتباط به هیچ شرکت و یا مجموعه و اشخاصی در ایران اقدام به تهیه این اجناس از منابع ” غیر ایرانی ” کرده ایم و این کالاها را در انبار فروشگاه جهت تحویل فوری موجود کرده ایم.

ایا فعالیت شما به صورت خرید اینترنتی از سایت هایی همچون امازون و مشابه میباشد ؟
خیر , تمامی اجناس موجود در فروشگاه چه به صورت تحویل فوری در انبار پی سی ماکس چه اجناسی که به دلیل تقاظا کمتر در ایران به صورت سفارشی تهیه میشوند فقط و فقط از پخش کننده های رسمی هر برند , نمایندگان فروش و یا خورده فروشی های هر برند اکثرا در منطقه ” خاورمیانه ” تهیه میشوند.

پی سی ماکس هیچگونه کالایی را به صورت ” خرید اینترنتی ” تهیه نمیکند.

 

ایا شما هرگونه کالای شبیه به اصلی , تقلبی و یا نمونه های غیر اصل را عرضه و یا تهیه میکنید ؟
خیر , تهیه کالاهای هر دسته در فروشگاه ما فقط و فقط از : پخش کننده های رسمی هر برند , نمایندگان هر منطقه و یا خورده فروشی های قابل تایید هر پخش کننده تهیه میشود و تحت هیچ شرایطی هیچ نوع کالای ” تقلبی , فیک , مشابه اصل ” تهیه نشده و نمیشود.

ما دانش بسیار کاملی در این زمینه داریم و با اطلاعاتی کامل و دقیق کالاها را از منابع فقط معتبر تهیه میکنیم و از این جهت تضمین کاملی ارائه میدهیم همه اجناس عرضه شده در فروشگاه ما کاملا اورجینال , نو , اکبند و با تضمین ” دائمی ” ارائه میدهیم که تحت هیچ شرایطی کالای فروخته به مشتری ” غیر اصل , نمونه مشابه اصلی و غیره نمیباشد.

اگرچه برند های مطرح به دلیل پیچیدگی ساخت و تکنولوژی های به کار رفته اصلا نمونه ” تقلبی , مشابه اصلی انها وجود خارجی ندارد.

ایا میتوانم پس از خرید و دریافت کالا اگر از ان رضایت نداشتم و راضی نبودم حتی پس از استفاده ان را عودت داده و مبلغ پرداختی خود را دریافت کنم ؟
خیر

 

نکات و سوالات مرتبط با راه های ارتباطی با ما

چرا فقط شماره تلفن همراه در وب سایت شما قرار دارد و شماره ثابتی وجود ندارد ؟
شماره تلفن ثابت در اطلاعات محل فعالیت ما ثبت شده است.
فعالیت فروشگاه ما فقط به صورت اینترنتی میباشد. از این جهت استفاده از تلفن همراه به جای تلفن ثابت به دلیل فعالیت بی وقفه و طولانی ما در طول روز از صبح ساعت 10 صبح الی 12 شب استفاده از تلفن همراه جهت مکاتبه و ارتباط با مشتریان فروشگاه بسیار راحت تر بوده و همینطور به دلیل ارائه پشتیبانی های انلاین لحظه ای و یا پیام کوتاه و یا تلفن میتوانیم درخواست کاربران را با سرعت بسیار بالاتری بدون محدودیت مکانی و زمانی حتی در روز های تعطیل هم انجام و پاسخگو کاربران باشیم.

 

 

اگر یک بار با شماره تماس قرار گرفته شده در وب سایت تماس گرفتم اما پاسخی دریافت نکرده چه کاری باید انجام دهم ؟
فعالیت کاری ما در طول روز و در تمام ایام حتی ایام تعطیل در حدود 14 ساعت میباشد که این زمان بسیار بیشتر از زمان استاندارد ” یعنی 6 تا 8 ساعت ” میباشد از این جهت ما هم در شرایطی ممکن است هنگام کار کردن به صورت لحظه ای امکان پاسخگویی در موارد کمی مقدور نباشد اما یکی از دلایل و مزایای استفاده از تلفن همراه این است که ما حتی در ساعات غیر اداری و کاری هم میتوانیم تمامی درخواست های کاربران را بررسی کنیم و در صورتی که در طول روز و در هر ساعتی با ما تماس گرفته اید اما به دلیل مشغله کاری موفق به پاسخ نشدیم به راحتی میتوانید درخواست خود را از طریق پیام کوتاه ( SMS ) و یا پشتیبانی تلگرام اعلام کنید و در صورت نیاز و اطلاع به ما از یکی از راه های ارتباطی , ما در اسرا وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

 

ایا نیاز هست قبل از خرید کالاهایی که دارای قیمت هستند با شما تماس بگیریم ؟
خیر , وب سایت ما در 99% همیشه اپدیت میباشد و تمامی کالاهای دارای قیمت که فاقد نوشته ” تماس بگیرید , پیش خرید , خرید سفارشی ” یعنی کالا در انبار ما موجود است و اماده ارسال میباشد.

نکات و سوالات مرتبط با تهیه کالاهای با نوشته ” موجود نیست میتوانید پیش خرید کنید ” یا” سفارشی ” یا ” تماس بگیرید “

 

چطور میتوانم کالاهایی که با نوشته ” تماس بگیرید ” نمایش داده شده را تهیه کنم ؟
به دلیل گسترده بودن تجهیزات الکترونیک , صوتی , کامپیوتر و…. ما قادر به توانایی موجود داشتن لحظه ای تمامی اجناس نمیباشیم و از این جهت اجناس زیادی برای خرید سفارشی در دسترس ما قرار گرفته اند که پس از انجام استعلام و اعلام نتیجه به مشتری در صورت تمایل میتوانید کالای مد نظر خود را به صورت خرید ” سفارشی ” از ما تهیه کنید.

 

چطور میتوانم کالایی که با نوشته ” موجود نیست میتوانید پیش خرید کنید ” ” یا” سفارشی ” یا ” تماس بگیرید ” و یا کالایی که در وب سایت شما قرار ندارد اما مرتبط به سایر اجناس میباشد را سفارش دهم ؟
همانطور که در قبل ذکر شد فعالیت فروشگاه اینترنتی پی سی ماکس کاملا ” مستقل ” از تمامی فروشگاه ها و شرکت های فعالی در ایران میباشد از ما هیچ ارتباطی با هیچ مجموعه , شرکت , اشخاصی نداریم و کاملا مستقل فعالیت داریم.

اجناس بسیار زیادی در دسترس ما قرار دارد که متاسفانه ما قادر به موجود داشتن همه کالاها به صورت تحویل فوری در انبار ایران نمیباشیم. از این جهت با تعریف این روش خرید و تهیه کالای ” سفارشی ” پس از انجام استعلام و دریافت نتیجه از پخش کننده های برند در منطقه خاورمیانه و اعلام نتیجه به مشتری و در صورت تایید و خرید, شما میتوانید کالا خود را با پرداخت مبلغی و یا تمام مبلغ سفارش دهید و در بازه زمانی اعلام شده به شما تحویل داده میشود.

 

پس از تایید خرید کالاهای با نوشته ” موجود نیست میتوانید پیش خرید کنید ” ” یا” سفارشی ” یا ” تماس بگیرید ” چه مدت زمان باید صبر کنم تا کالای خود را دریافت کنم؟
مدت زمان تحویل کالا در حال حاضر با توجه به تکمیل شدن شیپمنت های فروشگاه و ارسال به ایران در بازه زمانی ” 2 الی 4 هفته کاری میباشند.
در صورت وجود روز های تعطیل در تقویم خارجی و ایرانی ان زمان ها به زمان تحویل کالا اضافه میشوند.

 

ایا پس از تهیه کالای سفارشی میتوانم خرید خود را لغو کنم ؟
خیر , یکی از دلایل تهیه کالاهای سفارشی و کم تقاظا این موضوع میباشد که شرایط خرید راحت تر با قیمت مناسب تر برای کالایی که در کشور وجود ندارد را فراهم کرده ایم از این جهت کالا مختص مشتری از یکی از تامین کننده های پی سی ماکس تهیه میشوند و امکان لغو کردن خرید پس از تهیه کالا مقدور نمیباشد.

 

ایا پس از خرید میتوانم کالای خود را با مدل دیگری تغییر دهم ؟
ما با پخش کنندهای بسیار زیادی در ارتباط هستیم , تغییر کالای سفارشی به موضوعات بسیاری بستگی دارد در صورتی که مدتی از زمان خرید سپری شده است اما همچنان محموله کالاهای سفارشی فروشگاه که معمولا به صورت کلی و تعدادی از سفارشات به ایران ارسال میشود , ارسال نشده است میتوانیم درخواست شما را بررسی کنیم و در صورت امکان انجام دهیم. اما اگر کالا به ایران رسیده است و منتظر دریافت ان هستیم متاسفانه هیچ راهی برای تغییر کالا با مدل دیگری و یا لغو خرید ان وجود ندارد.

 

 

 

 

 

نکات لازم به ذکر در رابط با اجناس سنگین وزن موجود در ” پی سی ماکس ” همانند کیس های کامپیوتر و مانیتور های کامپیوتر و تجهیزاتی که ابعاد بزرگ و وزن بالایی دارند و میبایست برای حمل و نقل تدابیر ویژه ای در نظر گرفته شود

مانیتور های کامپیوتر :

توضیحات تکمیلی به زودی قرار داده میشود.

کیس های کامپیوتر :
جعبه تمامی کیس های کامپیوتر قرار گرفته و موجود در فروشگاه اینترنتی ” پی سی ماکس ” قبل از ارسال به ادرس خریداران در ابتدا باز شده و محتویات درون جعبه بررسی میشود.

بازرسی و تایید سلامت کیس های کامپیوتر قبل از ارسال ضروری است به این دلیل که بخش عمده ای از ساختار کیس های کامپیوتر شامل ” تلق ” و ” شیشه ” میباشد و امار شکستگی و اسیب دیدگی انها در حین انجام فرایند حمل و نقل بالا میباشد و ما در ” پی سی ماکس ” قبل از ارسال این نوع اجناس ابتدا وضعیت انها را بررسی میکنیم و در صورت لزوم درون جعبه این نوع اجناس را با فوم های ضربه گیز و یا پلاستیک حباب دار و غیره پر میکنیم تا درصد اسیب دیدگی انها در حمل و نقل به پایینترین میزان ممکن برسد.

در این تاریخ به دلایل ذکر شده امکان ارسال بسته های کیس های کامپیوتر بدون بررسی ابتدایی به ادرس مشتریان امکان پذیر نمیباشد.

لطفا تا اطلاع ثانوی به دلیل وجود مشکل در خطوط تلفن ثابت فقط با تلفن همراه فروشگاه تماس حاصل نمایید. تمامی کالاهای دارای قیمت = موجود در انبار , اماده تحویل فوری + ارسال رایگان به سراسر کشور می باشند. مشتری گرامی هیچگونه نیازی به انجام هماهنگی جهت بررسی قیمت و موجودی کالاها قبل از نهایی کردن خرید خود ندارید. بازه زمانی تحویل تمامی کالاهای دارای قیمت به سراسر کشور از جمله تهران و سایر شهر ها 2 الی 3 روز کاری می باشد.
toggle